Wyślij wiadomość
ANTMINER K7 PONOWNIE NIESPODZIANKA

December 1, 2022

najnowsze wiadomości o firmie ANTMINER K7 PONOWNIE NIESPODZIANKA

Lider w produkcji minerów na całym świecie – Bitmain po raz kolejny udowadnia zamiar utrzymania tego statusu przez ponad rok.Ustanawiają nową poprzeczkę dzięki innowacyjnym technologiom, które stosują w swoich urządzeniach.Będąc obecnym na rynku od ponad roku i sukcesywnie doskonaląc swój rozwój, zdobywają coraz większe zaufanie zarówno doświadczonych górników, jak i nowicjuszy, którzy całkiem niedawno interesują się tym biznesem.Będąc firmą zaawansowaną, co roku wypuszczają na rynek coraz bardziej wydajne urządzenia, które różnią się nie tylko wydajnością, ale także możliwością wydobywania różnych kryptowalut.Tak więc zupełnie nowy Antminer K7 pozwala cieszyć się wydobywaniem w nowy sposób, a teraz wymyślimy, jak to zrobić.

BITMAIN ANTMINER K7

 

Patrząc na górnika wydaje się, że w jego konstrukcji nie zaszły żadne zmiany, jednak przyjęta technologia i wygląd pozwalają maksymalnie zabezpieczyć urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi, tworząc nie tylko zwarte, ale i bezpieczne środowisko .

CKB lub Nervos to jedyne monety, które można skutecznie wydobywać za pomocą tego urządzenia.Ponadto producent twierdzi, że górnik to dopracowanie kolejnej generacji.Jednak Bitmain nazywa to najpotężniejszym kopaczem CKB Nervos.

I tak, górnik jest niezwykle potężny, biorąc pod uwagę specyfikacje.To powinien być najpotężniejszy górnik pod względem wydobywania altcoinów.

Ma wysoką wydajność 0,049j/Gh dzięki dużemu zużyciu energii.3080 W to nie żart, a biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę dostępnych instancji tego górnika, użytkownicy częściej rozwiązują zagadki blokowe szybciej.A hashrate urządzenia to 63,5 Th/s.

I to jest esencja posiadania potężnego górnika.Szanse na zdobycie i rozwiązanie zagadek blockchainowych rosną każdego dnia.Dlatego górnicy powinni również sprawdzić poziomy energii elektrycznej lub koszty spodziewane podczas korzystania z tego urządzenia.

Miner wyposażony jest w dwa wentylatory, które pomagają nie tylko obniżyć temperaturę, ale także utrzymać jej optymalny poziom - 5 - 45°C.Ma również maksymalny poziom hałasu 75 dB.To bardzo głośny górnik, biorąc pod uwagę, że wydobywasz tylko jedną monetę.Na koniec powinieneś pomyśleć o tym, gdzie zainstalować górnika.Jednak maksymalna wilgotność otoczenia wynosi 95%, co dodaje bonus do umieszczenia urządzenia.

SPECYFIKACJA ANTMINERA K7

Aby uzyskać bardziej wizualny przykład, należy porównać najnowszy model z poprzednim, aby pokazać całą pracę wykonaną przez Bitmain:

Model Antminer K7 Antminer K5
Algorytm Piosenka orła Piosenka orła
Kryptowaluty Nerwy (CKB) Nerwy (CKB)
Moc (hashrate) 63,5 tys./s 1,13 Th/s
Zużycie energii 3080 1580
efektywności energetycznej 0,049j/Gh 34,5 JT
Temperatura pracy 5 - 45°C 5 - 45°C
Poziom hałasu 75dB 72dB
Chłodnice 2 cztery
Dochód (miesięcznie) ≈ 39 tysięcy rubli Działa na minusie

Możesz zobaczyć, jak ogromną pracę wykonano z obecną generacją układów ASIC.Urządzenie jest naprawdę niezwykle potężnym sprzętem i zapewni możliwość nie tylko czerpania przyjemności z kopania kryptowalut, ale także uzyskiwania przy okazji doskonałych dochodów.

RENTOWNOŚĆ GÓRNIKA

Biorąc pod uwagę całą dynamikę rentowności należy stwierdzić, że zawsze należy brać pod uwagę czynniki wpływające na jej zmienność:

  1. Zużycie energii to ważna liczba, która może się różnić w zależności od miejsca zamieszkania, jednak często zdarza się, że im wyższa wartość, tym mocniejsze urządzenie.
  2. Moc lub hashrate - odpowiednio pokazuje, jak szybko górnik może wydobywać bloki, im wyższy wskaźnik, tym lepiej dla twojego portfela.
  3. Dynamika rynku – ten wskaźnik ma niezwykle silne działanie, potrzebuje oka i oka, ciągła zmienność ceny kryptowaluty może wpłynąć na twoje dochody zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.

Biorąc pod uwagę wszystkie parametry, które mogą mieć wpływ na rentowność, należy zauważyć, że Antminer K7 jest najnowszym kopaczem ASIC.Naprawdę ogromna liczba, ale pamiętaj też, że wszystko może się zmienić.

WNIOSEK

Nowy górnik - Bitmain Antminer K7 to naprawdę najlepsze urządzenie do kopania Nervos, doskonała wydajność i jakość jaką zapewnia Bitmain pozwala nie tylko cieszyć się kopaniem, ale także zdobywać nowe doświadczenia dla siebie.Zdecydowanie polecam zakup!