Wyślij wiadomość

Goldshell CK6 19.3th Eaglesong CKB Nervos Mining Asic CKB Cpu Miner

1
MOQ
15% off
Cena £
Goldshell CK6 19.3th Eaglesong CKB Nervos Mining Asic CKB Cpu Miner
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
specyfikacje
Algorytm: Orła Pieśń
Pobór energii: 3300W±5%
Hashrate: 19,3
Styl: Górnik CKB
High Light:

Asic CKB Cpu Miner

,

Goldshell CK6 19.3th

,

Eaglesong CKB Cpu Miner

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chengdu, Chiny
Nazwa handlowa: Goldshell
Orzecznictwo: ce
Numer modelu: Złota muszla CK6 19,3
Zapłata
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: USDT, T/T, przelew bankowy
Możliwość Supply: 100 SZTUK/DZIEŃ
opis produktu

Goldshell CK6 19.3th Eaglesong CKB Nervos Mining Asic CKB Cpu Miner

 

Specyfikacja

 

Nazwa produktu
Złota muszla CK6 19,3t
Algorytm
Ealgesong
Hashrate
19,3t
Pobór energii
3300W±5%

 

Producent Złota muszla
Model CK6
Znany również jako CKB Nervos Miner
Wydanie grudzień 2021
Rozmiar 264x200x290mm
Waga 8500g
Poziom hałasu 80dB
Wentylatory) 4
Moc 3300W
Interfejs Ethernet
Temperatura 5 - 35 °C
Wilgotność 5 - 95%

 

Goldshell CK6 Miner jest tutaj i używa algorytmu Eaglesong.Miner ma maksymalny hashrate 19,3 tys./s.Ponadto maksymalny pobór mocy wynosi 3300 W, co czyni go jednym z najpotężniejszych koparek.Wypuszczony w grudniu 2021 roku Goldshell postanowił zamknąć i otworzyć Nowy Rok z CKB Nervos Miner.Sprawdź rentowność i statystyki w naszym ekskluzywnym PRZEGLĄDZIE GOLDSHELL CK6.

O Goldshell CK6

Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na niego, górnik wygląda tak samo jak inne kopalnie Goldshell. Nie ma nic nowego, jeśli chodzi o fizyczne aspekty tej kopalni.Cóż, poza wagą 850 to mniej niż większość górników Nervos.

A to czyni go idealnym górnikiem do wydobycia przydomowego i górnictwa na dużą skalę.Nervos to jedyna moneta, którą można wydobywać.Smutno nie ma kopalni, która wspiera tę monetę.A to pozostawia górnikowi całą moc wydobywczą.

Znany również jako CKB Nervos Miner, Goldshell CK6 Miner jest tutaj z nami.Górnik okazuje się być siłą, z którą trzeba się liczyć.Przy zużyciu energii spodziewaj się, że zapłacisz więcej za energię elektryczną.

Kilka sklepów ma tego kopacza.Te sklepy są renomowane i zapewniają szybką wysyłkę.Musisz jednak znać pełne możliwości Goldshell CK6 Miner.tu właśnie wchodzimy w grę.

Wydajność CK6 Goldshell Miner

Przy wysokim zużyciu energii 3300W zapewnia wydajność 0,171j/Gh.A to daje użytkownikom możliwość kopania Nervos przez krótszy czas dzięki wysokiemu poborowi mocy. Jest to jedno z najwyższych poborów energii w historii Goldshell Miner.

Hashrate Goldshell CK6

Koparka Goldshell CK6 ma maksymalny hashrate 19,3 Th/s.A to daje górnikom moc potrzebną do szybszego rozwiązywania zagadek blokowych.Ponownie, jest to największy hashrate, jaki znajdziesz w Goldshell Miner.

Wysoki hashrate umożliwia górnikom szybsze rozwiązywanie zagadek blokowych i zarabianie pieniędzy.To ostateczny cel każdego górnika.Wysoki hashrate zapewnia również bezpieczną min. Ze względu na zwiększony hashrate prawdopodobieństwo ataku strony trzeciej jest niewielkie.

 

Goldshell CK6 19.3th Eaglesong CKB Nervos Mining Asic CKB Cpu Miner 0

Goldshell CK6 19.3th Eaglesong CKB Nervos Mining Asic CKB Cpu Miner 1

 

A co z gwarancją?


A.180 dni gwarancji na nową maszynę. Jeśli jest w okresie gwarancyjnym, odpowiada za to oryginalna fabryka górników.Jeśli jest poza gwarancją, zapewnimy płatną usługę serwisową

 

B. W przypadku używanych górników wyślemy testowe wideo z kodem SN przed wysyłką, aby upewnić się, że każdy górnik jest w dobrym stanie.Ipo tym zapewnimy płatną usługę serwisową.

 

Zostaw wiadomość
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami i chcesz poznać więcej szczegółów, zostaw wiadomość tutaj, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
+
Składać